1 серпня 2022, 09:58

Україна отримає від Британії два військові кораблі: Прістайко озвучив деталі

Британія готова передати Україні два протимінні військові кораблі.

Україна отримає від Британії два військові кораблі: Прістайко озвучив деталі

Напередодні посол України у Великій Британії Вадим Пристайко розповів ЗМІ про те, які кораблі Лондон готовий передати Україні та в якому обсязі.

Учора, 31 липня, у прямому ефірі телеканалу "Суспильне" Прістайко дав інтерв'ю та розповів про військову допомогу для України з боку Британії.

За його словами, він уже встиг побувати на одному із протимінних кораблів, які у майбутньому Британія готова передати Україні. Швидше за все, таких кораблів Україна отримає одразу два. Українські військовослужбовці вже навчаються на одному з таких кораблів.

Українці навчаються не лише керувати кораблем та основними його функціями, а і зброєю, яка є у його арсеналі. Пристайко заявив, що Києву потрібні протимінні кораблі. Два кораблі — це лише той мінімум, який необхідний Україні.

Британія обіцяє забезпечити протимінні кораблі необхідним обладнанням і зброєю.

У Британії ще багато таких кораблів, і вони перебувають на службі ВМФ. Ще у травні 2022 року британські військовослужбовці тренують українських моряків на кораблях класу "Сандаун", які використовуються у протимінній боротьбі.

Раніше росЗМІ показали кадри з окупованого Херсона, на яких можна побачити роботу нової поромної переправи у районі Антонівського мосту.

Нагадаємо, британська розвідка розповіла, чому наступ російської армії на Донбасі зупинено.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини