30 липня 2022, 19:25

Окупанти просунулися до Бахмута, але були відкинуті під Авдіївкою – Генштаб

Російські війська мають частковий успіх на Бахмутському напрямку.

Окупанти просунулися до Бахмута, але були відкинуті під Авдіївкою – Генштаб

Росія продовжує готувати наступ на Бахмут, Авдіївку, а також у бік Красногрівки та Покровська. На Бахмутському напрямку противник досяг часткового успіху, зумівши закріпитися на околицях Семигір'я.

Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ.

Ворожі сили також намагалися атакувати Авдіївку з боку Спартака та Красногорівку. Атак противника зазнав і населений пункт Павлівка під Вугледаром, але всі ці наступальні дії росіян були відбиті українськими захисниками, ворог відкинутий на колишні позиції.

Водночас російські війська обстрілюють українські позиції практично по всій лінії фронту з метою недопущення перекидання резервів ЗСУ на інші напрямки. Наступ супротивника на землі підтримується бойової авіацією.

На Південному напрямку окупанти намагалися створити умови для наступу у бік Білогірки, але українські військові відбили ці атаки російської армії.

Раніше військовий аналітик Руслан Левієв розповів про успіхи української армії на Слов'янському напрямі, де активно виявляє себе 93-а бригада "Холодний Яр".

У свою чергу, у 53-й бригаді повідомили про деокупацію села на Донецькому напрямку, але не стали уточнювати, про який населений пункт йдеться.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини