29 липня 2022, 09:52

Херсон уже "не потрібен": ботофермам РФ надійшла нова методичка на тлі ударів по Антонівському мосту

Російську громадську думку, ймовірно, готують до швидкого відходу російської армії із Херсону.

Херсон уже "не потрібен": ботофермам РФ надійшла нова методичка на тлі ударів по Антонівському мосту

Пропагандистська машина Кремля різко змінила риторику щодо Херсону: у російських соцмережах почали масово з'являтися повідомлення про те, що обласний центр доведеться залишити.

Про це пише проросійський ресурс "Донбаський Кейс".

"Одна з російських ботоферм отримала методичку такого змісту: "Херсон не був метою СВО ("спеціальної військової операції" ЗС РФ в Україні – ред.). Він розглядався як додатковий інструмент впливу на Київ. Головне завдання – захист народу Донбасу... Захищати територію Херсону є досить затратним. Продовження оборони цієї території може спричинити труднощі для просування на території "ДНР". Президент РФ дбайливо ставиться до життів своїх солдатів, тому може бути навіть відведення військ, яке слід вважати "плановим"", - пише Telegram-канал.

Коментарі схожого змісту вже почали масово з'являтися у російському сегменті соцмереж.

Москва, мабуть, готується до швидкого "жесту доброї волі" та залишення єдиного обласного центру, який її армії вдалося захопити в Україні після 24 лютого. Влада РФ чудово розуміє, що накачане мілітаристською пропагандою суспільство РФ дуже болісно сприйме нову втечу російської армії в Україні. Вона намагається мінімізувати майбутні репутаційні втрати за допомогою ботоферм.

Справді, становище угруповання ЗС РФ на правому березі Херсонщини дуже плачевне. За допомогою натівської артилерії ЗСУ вже пошкодили три ключові мости через Дніпро, які росіяни використали для постачання своїх військ на цій території. Росіяни фактично опинилися у вогневому котлі.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Арестович готовий дати звання Героя України генералам ЗС РФ за рішення щодо Херсону.

Ми також писали, що "єдинороси" почали тікати з Херсону після удару ЗСУ по Антонівському мосту.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини