27 липня 2022, 10:34

Удар по Антонівському мосту у Херсоні: опубліковано перше фото з повітря частини, що впала

Судячи з характеру руйнувань на супутниковому знімку, пересування російських окупантів поверхнею мосту тепер неможливе.

Удар по Антонівському мосту у Херсоні: опубліковано перше фото з повітря частини, що впала

В Інтернеті опубліковано першу фотографію зруйнованого прольоту Антонівського мосту через Дніпро у Херсоні, яким напередодні пізно ввечері було завдано військового удару ЗСУ. Знімок у своєму телеграм-каналі опублікував військовий журналіст Андрій Цаплієнко.

Ймовірно, супутникове фото було зроблено рано-вранці у середу, на ньому можна помітити великі пошкодження одного з прольотів моста, частина якого впала після вибухів. Судячи з характеру руйнувань, пересування по поверхні мосту тепер неможливе, а отже російські окупаційні сили не зможуть перекидати через міст у місто на правий берег Дніпра військову техніку.

В окупаційній адміністрації також підтвердили, що залізничний міст через Дніпро отримав пошкодження під час обстрілу.

У свою чергу, керівник пресцентру сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк у коментарі журналістам заявила, що ціллю української армії є не руйнація всього українського мосту, а руйнація планів ворога.

За даними військових експертів, міст є ключовим для постачання угруповання російської окупаційної армії, що знаходиться на правому березі Дніпра.

"У чому, власне, і відмінність високоточної зброї: не рознесли всю споруду вщент і навпіл, а акуратно та дбайливо, з перспективою відновлення", - коментують користувачі соцмереж.

Як писав Діалог.UA, ЗСУ встановили вогневий контроль над мостами у Херсонській області за допомогою американських систем HIMARS.

Пропагандистські ЗМІ виклали у Мережу кадри з Антонівського мосту, по якому українська артилерія втретє завдала прицільних ударів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини