27 липня 2022, 10:05

Спікер ОК "Південь" розповіла про філігранні удари по Антонівському мосту

З Півдня України продовжать надходити добрі новини, анонсувала Наталія Гуменюк.

Спікер ОК "Південь" розповіла про філігранні удари по Антонівському мосту

У ніч проти 27 липня було серйозно пошкоджено Антонівський міст через Дніпро, який був важливим каналом постачання для російських окупантів. Підтверджується, що то була успішна робота українських артилеристів.

Подробиці поділила керівник прес-центру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк.

ЗСУ, на відміну від окупантів, бережуть українців, свою землю й об'єкти на ній. Удари були високоточними та покликаними опустити бойовий дух ворога.

"Ми руйнуємо не інфраструктуру, а плани ворога. Робота нашої артилерії настільки педантична та ювелірна, що більше спрямована на деморалізацію війська. Так, удари були, але були філігранні", - пояснила речник ОК "Південь" в ефірі телемарафону.

Вона запевнила, що добрі новини з Херсонщини надходитимуть і надалі.

Окупанти вже скаржаться, що довелося закрити міст, бо рух нею неможливий. Колаборант Кирило Стремоусов заявив, нібито руйнації незначні. У свою чергу, жителі окупованого Херсона повідомляють, що на мосту серйозно побито полотно й опорні системи.

Як писав Діалог.UA, ЗСУ встановили вогневий контроль над мостами у Херсонській області за допомогою американських систем HIMARS.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти на Херсонщині мають намір форсувати Дніпро та будують кілька понтонних переправ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини