26 липня 2022, 14:51

ЧВК "Вагнер" штурмує російські в'язниці: відомо про перших убитих завербованих ув'язнених

"Вагнер" відправляє в'язнів на смерть в Україну, де вони масово гинуть, ледь потрапивши на фронт.

ЧВК "Вагнер" штурмує російські в'язниці: відомо про перших убитих завербованих ув'язнених

У країни-агресора спостерігається нестача живої сили у війні проти України. Залишилося не так багато охочих брати участь у путінській "спецоперації".

ПВК "Вагнер" штурмує російські в'язниці та набирає дедалі більше ув'язнених на війну в Україні. Відомо про перших ліквідованих із них.

Щонайменше трьох засуджених із петербурзької ІЧ-7 "Яблонівка" вбито на війні в Україні, ще двох поранено та перебувають в одній із лікарень окупованого Луганська.

Як пише російське опозиційне видання "Важливі історії" у Тelegram, на війну їх завербувала приватна військова компанія "Вагнер".

Такі відомості було отримано від джерел, які спілкуються із родичами цих засуджених. Кілька десятків ув'язнених були відправлені на передову як найманці три тижні тому.

До колонії агенти ПВК приїжджали 1 липня. За п'ять днів під покровом ночі звідти вивезли першу групу засуджених. Вона налічувала близько 40 осіб.

Повідомлялося, що ПВК "Вагнер" вийшла за межі РФ для вербування бойовиків для війни в Україні. Найманців шукають у Киргизстані, обіцяючи добрий заробіток.

Раніше Діалог.UA писав, що у Росії масово випускають ув'язнених, щоб кинути на міни в Україну як гарматне м'ясо.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини