26 липня 2022, 08:21

Окупанти готуються до контрнаступу ЗСУ на Херсонщині: в ISW щодо ситуації на Півдні та Сході України

Окупанти на Запоріжжі та Херсонщині готуються до контрнаступу ЗСУ, перекидаючи на цей напрямок підкріплення.

Окупанти готуються до контрнаступу ЗСУ на Херсонщині: в ISW щодо ситуації на Півдні та Сході України

Російські війська не можуть просунутися на Донбасі та водночас насилу стримують удари ЗСУ на Південному напрямку. Однак, щоб не допустити прориву української армії до Херсону, окупанти вирішили перекинути підкріплення на Південний напрямок.

Учора, 25 липня, аналітики з Інституту вивчення війни озвучили головні тези щодо ситуації на фронті в Україні.

Напередодні російські війська змогли досягти незначних успіхів на південь від Бахмута, але здебільшого залишаються на раніше зайнятих позиціях.

Джерело повідомляє, що за вчора окупанти з ПВК "Вагнер" змогли просунутися у районі Новолуганського та російські війська контролюють територію у районі Вугледарської ТЕС. Ймовірно, що українські захисники залишили цей район за наказом командування.

Російські паблики повідомляли, що ще з 25 травня окупанти намагаються захопити Новолуганське, проте минуло два місяці, а ситуація у цьому районі кардинально не змінилася. Найцікавіше, що цей населений пункт невеликий і там немає місць, які важко проходити. Однак рашисти все одно не можуть його взяти.

Експерти пишуть, що навіть якщо вороги й захоплять Новолуганське та Вугледарську ТЕС, це не дасть їм жодного оперативного простору для просування у бік Бахмута. Більше того, захоплення цих міст призведе до вирівнювання лінії фронту, що на руку ЗСУ.

Вчора російські війська здійснили наземні атаки на схід від Бахмута та Сіверська.

Йде активне перекидання техніки та живої сили на Південному напрямку, де ЗСУ перейшли у контрнаступ. Українські захисники за допомогою артилерії контролюють три мости, якими перевозиться ворожа техніка. Тим часом у районі Даріївки ворог почав наводити понтонний міст, щоб не їздити по зруйнованому.

Через нестачу техніки Міноборони РФ виводить зі складів в Омську списані військові машини.

Раніше полковник СБУ Костенко розповів про те, які сили необхідні Україні, щоби повністю звільнити всю Херсонщину.

Нагадаємо, у прес-службі ОК "Південь" заявили про те, що ворог почав наводити понтонні мости на Херсонщині, щоб і надалі перекидати техніку ближче до позицій ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини