24 липня 2022, 07:18

Валерій Рябих перерахував можливі сценарії розвитку подій на Херсонщині: "Загроза складається для всієї..."

Редактор ресурсу Defense Валерій Рябих прокоментував ситуацію, що склалася на Херсонщині, де ЗСУ взяли окупантів у "кільце".

Валерій Рябих перерахував можливі сценарії розвитку подій на Херсонщині: "Загроза складається для всієї..."

Автор досліджень і публікацій з проблематики інформаційно-психологічної боротьби Валерій Рябих розповів, як можуть розвиватися події у Високопіллі, де близько 1000 окупантів потрапили у "кільце".

Інтерв'ю Валерія Рябих для телеканалу "Апостроф TV" можна переглянути на YouTube.

Перше, на що вирішив наголосити директор з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, що це лише початок.

Експерту випадок із оточенням військ РФ біля одного з населених пунктів Херсонщини видається дуже показовим, оскільки демонструє нові можливості ЗСУ: "Збройні сили України показали можливість такого вогневого контролю. Тепер загроза складається для всього угруповання, тому від послідовності дій противника зараз можна говорити про те, яка буде тенденція”.

Потім Валерія Рябих перерахував усі можливі варіанти ворога у цій ситуації: "Або противник планомірно знищуватиметься на правому березі Дніпра, або противник покаже "жести доброї волі" з метою евакуюватися звідти та звільнити цю територію, або противник не отримає шансів вийти із цієї ситуації живим і методично знищуватиметься із застосуванням усіх наявних засобів, які є у ЗСУ для цього".


Раніше ЗСУ відрізали російське угруповання у Херсоні від постачання важкого озброєння.

Також британська розвідка повідомила, що відрізані у Херсоні російські війська будуть провалом для Москви.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини