23 липня 2022, 19:26

Відрізані у Херсоні російські війська будуть провалом для Москви – британська розвідка

Українська армія продовжує контрнаступ у Херсонській області на захід від річки Дніпро.

Відрізані у Херсоні російські війська будуть провалом для Москви – британська розвідка

Якщо Збройним силам України вдасться відрізати угруповання російської армії у тимчасово окупованому Херсоні, це буде великою військовою та політичною поразкою для Кремля.

Відповідна інформація міститься у свіжому звіті британської розвідки.

У Міноборони Великобританії зазначають, що українська армія продовжує контрнаступ на захід від річки Дніпро у Херсонській області. Російські війська, у свою чергу, намагаються уповільнити просування ЗСУ, завдаючи артилерійських ударів уздовж річки Інгулець, яка є природною перепоною для наступу української армії.

У звіті також підкреслюється, що шляхи постачання ворожих сил на захід від Дніпра наражаються на збільшувану небезпеку.

Крім того, британська розвідка згадує про нові удари українських військових по стратегічному Антонівському мосту у Херсоні.

Раніше повідомлялося, що українські захисники знищили єдину переправу російських військових через річку Інгулець на Херсонщині.

Крім цього, радник глави Офісу президента Олексій Арестович підтвердив інформацію ЗМІ про те, що понад тисячу російських військових опинилися у тактичному оточенні у районі населеного пункту Високопілля на півночі Херсонської області.

До цього ЗМІ писали, що командири оточених російських частин вийшли на зв'язок із українськими військовими та запросили "зелений коридор".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини