21 липня 2022, 16:00

Азербайджанські військові розгорнули російську військову колону та відправили назад: відома причина

Російським миротворцям не дали проїхати КПП в Агдамі азербайджанські військовослужбовці.

Азербайджанські військові розгорнули російську військову колону та відправили назад: відома причина

Миротворчий контингент із РФ намагався незаконно провезти зброю. Російські миротворці у Карабахському регіоні діють як самостійна від Москви військова структура, як найнята вірменськими бандитами ПВК. Вони ігнорують військове керівництво та промишляють контрабандою.

Черговим доказом свавілля РМК у зоні конфлікту між Вірменією й Азербайджаном є історія зі спробою провезти туди автомати.

На КПП в Агдамі азербайджанськими військовослужбовцями було зупинено для огляду колону російських миротворців, що складається з БТР-82А та трьох "Уралів". Спроба проїхати з Аскерана в Агдере провалилася. Як пишуть у Twitter, військовий "кортеж" розгорнули та відправили назад.

Причиною є виявлення захованої зброї, яку незаконно намагалися завезти миротворці. Бойова зброя у вигляді п'яти автоматів Калашнікова, які не мали документів на перевезення, було виявлено під час огляду. Азербайджанські військові запобігли спробі контрабанди та жорстко відреагували на інцидент.

Раніше український боєць азербайджанської національності зазначив, що російські війська у Нагірному Карабаху так само, як і в Україні, обстрілювали мирне населення.

Повідомлялося, що Росія готується до окупації азербайджанської території. Не виключено, що на тлі провальної війни в Україні РФ спробує змістити акценти на Карабах.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини