19 липня 2022, 10:14

Британці назвали причини, через які окупанти не можуть вести повномасштабний наступ

Просування російської армії вглиб України сповільнено через брак ресурсів і спробу розірватися одразу на двох напрямках.

Британці назвали причини, через які окупанти не можуть вести повномасштабний наступ

Російська армія намагається не лише захопити весь Донбас, а й утримати Південь України. Однак для цієї мети окупанти не мають ні живої сили, ні військової техніки. Спроба вести бої одразу на двох напрямках спричиняє таке повільне просування окупантів на Донбасі.

Такої думки дійшли співробітники Міноборони Британії після отриманих даних від своєї розвідки.

Якщо на початку вторгнення в Україну російська армія діяла великими групами, щоб захопити той чи інший населений пункт, то вже з кінця весни окупантам доводиться розбивати армію на невеликі групи до 100 осіб, які беруть участь у проведенні тієї чи іншої операції.

Росія за інерцією й надалі намагається показати міць своєї армії, продовжуючи наступальні бої на Донбасі. Проте з кожним новим днем проблема нестачі живої сили та військової техніки відчувається дедалі більше.

Також російське командування стоїть перед дилемою: перекинути резерв на захоплення Донбасу або посилити угруповання на Півдні, щоб ЗСУ не звільнили Херсон.

Минулого тижня у Міноборони РФ знову прозвучала мета - "звільнити" від ЗСУ весь Донбас. Проте колишнього запалу російська армія вже не має і вони вже кілька тижнів перебувають у стані "оперативного відпочинку".

Раніше ми повідомляли, що для посилення своєї армії в Україні російське командування активно вдається до допомоги ПВК "Вагнер".

Нагадаємо, українські артилеристи за допомогою естонського дрону Magylas змогли знищити до 10 одиниць ворожої техніки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини