19 липня 2022, 09:47

Артилерія ЗСУ знищила ворожу техніку завдяки дрону Magylas: у Мережі з'явилися кадри

Українські артилеристи знищили близько 10 одиниць ворожої техніки за допомогою розвідданих від дрону Magylas.

Артилерія ЗСУ знищила ворожу техніку завдяки дрону Magylas: у Мережі з'явилися кадри

ЗСУ вже використовують у війні проти РФ дрони вертикального зльоту EOS C-VTOL. Вони були випущені в Естонії та отримали назву на честь богині смерті Magylas.

Напередодні відомий литовський тележурналіст Андрюс Тапінас на своїй сторінці у Twitter виклав кадри та знімки, зроблені безпілотником Magylas.

Сам журналіст приклав руку до того, щоб Україна не лише змогла закупити дрони EOS C-VTOL, а й став одним із ініціаторів збирання грошей на покупку для ЗСУ турецьких безпілотників Bayraktar.

Дрон Magylas для ЗСУ придбали жителі Литви. І днями можна було побачити кадри за його участю. На передовій дрон зумів виявити військову базу ворога та 18 одиниць ворожої техніки. Усі координати були передані ЗСУ, а артилеристам залишалося лише завдати прицільного удару. У результаті дрон чудово виконав поставлене завдання та приземлився цілий і неушкоджений. А окупанти не дорахувалися близько 10 одиниць техніки.

EOS C-VTOL drones bought by Lithuanians and named Magylas - at work.

18 Russian combat vehicles spotted, coordinates sent to Ukrainian artillery units.

Results - Russian tanks destroyed, Magylas safely landed.

Glory to Ukraine. Best investment ever pic.twitter.com/P5acjJ4w5b

— Andrius Tapinas (@AndriusTapinas) July 18, 2022

Литовці зібрали гроші та закупили в Естонії 6 безпілотників EOS C-VTOL. Його розробила компанія Threod Systems. Великий плюс дрону - він дуже тихо працює, а його камера може фіксувати техніку на відстані до 15 км.

Усього три дні знадобилося журналісту Тапінасу, щоб зібрати необхідні 5 млн євро на купівлю безпілотника Bayraktar TB2. У самій компанії заявили, що вони передадуть безпілотник Литві безкоштовно, а ті 5 млн євро попросили передати на гуманітарну допомогу для України.

Раніше ми повідомляли, що російські війська ведуть активні дії лише на Донбасі.

Нагадаємо, Жданов розповів, чому російська армія не поспішає виконувати наказ Шойгу про повномасштабний наступ по всіх напрямках.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини