18 липня 2022, 11:32

Не такі вже й страшні: британці про те, чому "Вагнер" втрачає свою роль у війні в Україні

Незабаром ПВК "Вагнер" втратить свою провідну роль у війні проти України, оскільки останнім часом угруповання сильно знизило критерії для набору добровольців.

Не такі вже й страшні: британці про те, чому "Вагнер" втрачає свою роль у війні в Україні

Співробітники британської розвідки не сумніваються, що ПВК "Вагнер" незабаром втратить свою значущість у війні проти України. З кожним днем компанія знижує критерії для відбору добровольців, які готові йти воювати за гроші проти України.

Якщо на початку перевага надавалася колишнім військовослужбовцям і всім тим, хто пройшов гарячі точки, то зараз "Вагнер" готовий взяти під свої прапори навіть колишніх в'язнів. Таку новину повідомили у прес-службі Міноборони Британії із посиланням на свою розвідку.

Джерело повідомляє, що на початку війни проти України Міноборони РФ використало бійців "Вагнера" для посилення своєї армії на передовій і при захопленні ключових міст України. Сюди варто віднести бої за Попасну та Лисичанськ. Водночас саме бої за ці міста сильно підкосили ряди "вагнерівців", саме тому керівництво ПВК "Вагнер" різко знизило критерії відбору. Тепер заявки можуть подавати як ті, що раніше були занесені до чорного списку, так і колишні в'язні.

У Британії впевнені, що голова "вагнерівців" Євген Пригожин отримав звання Героя РФ саме за бої його підопічних на Луганщині.

Проте останнім часом у Міноборони РФ відбувається заміна військових командирів в Україні. Вся ця чехарда негативно позначиться на взаєминах "вагнерівців" і російських військовослужбовців. З кожним новим днем роль самої організації сходитиме нанівець у війні в Україні.

Раніше ми повідомляли, що на початку липня бійці з 80-ї ОДШБ провели рейди у тилу ворога, ліквідувавши "вагнерівців" і відібравши у них БТР.

Нагадаємо, ПВК "Вагнер" збирає добровольців по в'язницях РФ, пропонуючи повну амністію та зарплату у 200 тисяч рублів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини