18 липня 2022, 08:55

Захоплення РФ південного узбережжя України: ЗМІ озвучили можливі наслідки для Києва

Росія хоче повністю відрізати Україну від Азовського та Чорного морів, щоб завдати удару по економіці країни.

Захоплення РФ південного узбережжя України: ЗМІ озвучили можливі наслідки для Києва

Командування РФ вирішило повністю відрізати Україну від виходу у море. З цією метою окупанти хочуть захопити все узбережжя України від Донецької області до кордону з Румунією.

Сьогодні, 18 липня, видання Sky News повідомило, що країна-агресор збирається відрізати Україну від виходу до Чорного й Азовського моря.

Експерти не вірять, що російській армії вдасться втілити у реальність мрії Путіна. Однак вони вирішили розглянути і такий сценарій, щоб зрозуміти, чим це загрожує самій Україні.

Якби цей план втілився у життя, то Москва завдала б серйозного удару по економіці та торгівлі України. Водночас захоплення всього південного узбережжя України забезпечувало б РФ сухопутний коридор не лише з окупованим Кримом, а й з Придністров'ям. Саме там перебуває військова база РФ.

При цьому не варто забувати, що на сьогоднішній день усі порти України, що знаходяться у Чорному морі, перебувають у повній блокаді з боку РФ. А порти в Азовському морі всі окуповані.

Нещодавно адміністрація президента США дала наказ розробити сенаторам стратегію щодо Чорноморського регіону. На тлі вторгнення РФ в Україну цей регіон може стати "критичним" для безпеки усієї Європи та країн НАТО. У Міноборони України також не відкидали плани Путіна щодо повного захоплення південного узбережжя країни, щоб відрізати морські шляхи для України.

Раніше ми повідомляли, що ексрадник глави МВС України Поцелуйко озвучив причини, через які ВСУ не варто повністю знищувати Кримський міст.

Нагадаємо, РФ за допомогою літаків "Ту-95МС" спробує вистежити РСЗВ HIMARS, які ЗСУ успішно використовують проти окупантів в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини