16 липня 2022, 16:47

Армія РФ перейшла на "роботу з коліс" через удари ЗСУ по складах БК

Удари по складах із боєприпасами у глибокому тилу ворога дозволили порушити логістику російських військ.

Армія РФ перейшла на "роботу з коліс" через удари ЗСУ по складах БК

Російські війська перейшли на так звану "роботу з коліс" після серії успішних ракетних ударів української армії по складах БК у тилу противника на тимчасово окупованих територіях. Наразі окупанти змушені доставляти боєприпаси одразу на передову.

Відповідну інформацію озвучив керівник Луганської ОВ Сергій Гайдай у своєму Telegram-каналі.

За словами чиновника, раніше ворожі сили мали абсолютну перевагу за кількістю обстрілів, проте після знищення ряду складів із боєприпасами російської армії ситуація почала змінюватися: через порушення логістики кількість обстрілів зменшується. Цьому сприяло постачання західного озброєння в Україну, підкреслив глава ОВА.

Гайдай також додав, що робота Луганської ОВА на сьогоднішній день зосереджена на двох напрямах: допомога військовим і мешканцям Луганщини, які стали переселенцями.

Нагадаємо, напередодні у Міноборони України повідомили, що українські військові вразили понад 30 ворожих об'єктів із РСЗВ HIMARS, що суттєво знизило наступальний потенціал російської армії. У Мережі також було опубліковано мапу, де позначені знищені позиції ворога на тимчасово окупованих територіях.

Тим часом аналітики прогнозують, що після знищення складів із боєприпасами російських військ ЗСУ перейдуть до другого етапу війни – ліквідації ППО противника.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Артем Малиновский

Останні новини