14 липня 2022, 15:31

На Краматорському напрямку ЗСУ розбили російську БТГр із Новосибірська: "Більшість загинула, частина потрапила у полон"

На Краматорському напрямку військовослужбовці з Новосибірська при спробі наступу на позиції ЗСУ зазнали тяжких втрат з великою кількістю вбитих і поранених.

На Краматорському напрямку ЗСУ розбили російську БТГр із Новосибірська: "Більшість загинула, частина потрапила у полон"

Надходить інформація, що військовослужбовці російської армії масово відмовляються брати участь в евакуації поранених товаришів по службі з поля бою під час війни з Україною.

За даними військових джерел, окупанти бояться переданих Україні нових артилерійських систем, які точними ударами "можуть задвохсотити більше, ніж вдасться витягнути".

Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє журналіст Роман Цимбалюк.

Згідно з отриманою від військових джерел інформацією, у середу, 13 липня, на Краматорському напрямку військовослужбовці однієї з БТГр російської армії з Новосибірська при спробі наступу на позиції ЗСУ зазнали тяжких втрат з великою кількістю вбитих і поранених, проте їхні товариші по службі відмовилися проводити евакуацію поранених.

Це спричинило загибель більшої частини поранених, які вижили та потрапили у полон української армії. Цимбалюк зазначає, що аналогічна ситуація відбувається на всіх ділянках фронту бойових дій.

"13 липня на Краматорському напрямку військовослужбовці однієї з БТГр 41-ї загальновійськової армії (в/ч 64128, Новосибірськ) Центрального ВО при спробі наступу на позиції ЗС України зазнали втрат (8 вбито та більше 11 поранено). Однак товариші по службі відмовилися проводити евакуацію поранених, у зв'язку з чим більшість загинула, а частина потрапила до полону ЗС України.

Така сама ситуація наголошується абсолютно на всіх ділянках фронту", - зауважив журналіст.

Раніше повідомлялося, що 15 липня було завдано потужного удару по складах озброєння російських окупантів у Новій Каховці - ворог зазнав серйозних втрат у техніці, озброєнні та живій силі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини