13 липня 2022, 19:10

"Путін не досяг мети", – у ГУР заявили, що РФ готується приєднати окуповані території

Кремль не відмовився від планів окупувати частину України – окупанти готують референдуми на вже захоплених територіях.

"Путін не досяг мети", – у ГУР заявили, що РФ готується приєднати окуповані території

Армія РФ не досягла поставлених Кремлем цілей, так і не захопивши Україну за 140 днів війни, хоча обіцяли взяти Київ за три. 13 липня у Головному управлінні розвідки Міноборони заявили, що влада Росії активно розробляє шляхи "приєднання" окупованих територій України. Як відбуватиметься процес такого бажаного для рашистів "приєднання", ще невідомо, у розвідці зазначили, що дії Росії будуть зрозумілими ближче до 11 вересня, тобто до єдиного дня голосування.

Про це заявив заступник керівника ГУР Міноборони Вадим Скібіцький.

За словами офіцера, у Херсонській, Донецькій і Луганській областях вже проводиться підготовка до референдуму. У законодавчих органах РФ готуються нормативні акти, що дозволяють спростити порядок набуття громадянства РФ українцями.

Представник розвідки наголосив, що повномасштабної мобілізації у Росії не буде, доки країна-окупант не оголосить Україні війну. Володимир Путін не хоче цього, бо тоді доведеться визнавати провал "спецоперації" в Україні.

Нагадаємо, у Херсоні окупантам незатишно, вони неодноразово одержують послання від партизанів: наприклад, 7 липня український опір записав для них відео з безголовим макетом російського солдата.

12 липня радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що важливо не допустити проведення референдуму на Херсонщині.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини