13 липня 2022, 18:53

"Місце для розстрілу готове", – Пушилін заявив про підготовку до виконання вироку щодо іноземних військовополонених

Пушилін анонсував завершення підготовки до проведення страти іноземців, засуджених у "ДНР".

"Місце для розстрілу готове", – Пушилін заявив про підготовку до виконання вироку щодо іноземних військовополонених

Як повідомляють російські ЗМІ, глава "ДНР" Пушилін заявив про те, що підготовлено місце для проведення страти іноземних військовослужбовців, які стали на захист України.

Нагадаємо, "верховний суд" "ДНР" виніс смертний вирок трьом іноземним військовослужбовцям: двом англійцям і марокканцю, які були взяті у полон під час бойових дій у Маріуполі та звинувачені у найманстві, а також насильницькому захопленні влади.

Смертна кара для Шона Піннера, Ейдена Асліна та Саадуна Брагіма має бути проведена до виконання розстрілом. Як заявили у терористичній республіці, засудженим надається декларація про оскарження вироку, потім виділяється термін протягом місяця. У разі помилування альтернативним рішенням може бути довічне ув'язнення.

Пушилін заявив, що рішення про виконання покарання не буде оприлюднено.

Раніше повідомлялося, що "глава" "ДНР" скасував мораторій на застосування страти шляхом внесення відповідних поправок до місцевого "законодавства".

Також відомо, що у Росії вирішили згадати заслуги колишнього "народного губернатора Донбасу" Губарева та надати його дружині "державну" посаду на окупованій Херсонщині.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини