8 липня 2022, 07:10

У Росії масово випускають ув'язнених, щоб кинути на міни в Україну як гарматне м'ясо

Командування армії РФ набирає солдатів із зеків, щоб правити їх на війну з Україною як "м'ясо" для мінних полів.

У Росії масово випускають ув'язнених, щоб кинути на міни в Україну як гарматне м'ясо

У Росії проходить третя хвиля "мобілізації" ув'язнених з метою їх відправлення на війну в Україну, де вони використовуватимуться у розмінуванні територій без навичок і захисту, тобто стануть "гарматним м'ясом". Російським зекам пропонують записатися до лав армії, стати повноцінними окупантами та, можливо, у майбутньому остаточно вийти на волю. До лав путінських військ пропонують записатися ув'язненим, які відбувають покарання за грабіж, розбій, наркотики та крадіжки.

Про це повідомили у матеріалі The Insider від 7 липня.

ЗМІ підкреслили, що "путівку" на війну не пропонують зекам, які перебувають у місцях позбавлення волі за зґвалтування та педофілію. Випадки набору нових рекрутів у колоніях зафіксовано у Ленінградській і Володимирській областях, Великому Новгороді та Нижньому Новгороді.

Родичі майбутніх солдатів Путіна вже б'ють на сполох, розуміючи, що ув'язнених везуть на забій. Вони обдзвонюють усі інстанції, вимагаючи, щоб рідним просто дали досидіти належні терміни.

Нагадаємо, 1 липня у Донецьку спробували примусово мобілізувати випускників "академії" "МВС" "ДНР".

Раніше, 29 червня, у Мережі опублікували відео, на якому у Макіївці дружина відбиває чоловіка від примусової мобілізації.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини