6 липня 2022, 10:33

ССО завдали удару артилерії ЗСУ по скупченню російських військових у Сосновому – підірвані "Урагани"

Сили спецоперацій ЗСУ розвідали тил російської армії та завдали удару артилерією по скупченню "Ураганів" окупаційних військ.

ССО завдали удару артилерії ЗСУ по скупченню російських військових у Сосновому – підірвані "Урагани"

Артилерія ЗСУ завдала серії ударів по мішеням російської армії на залізничній станції Соснове, де вдалося знищити кілька одиниць РСЗВ "Ураган" російських окупаційних військ. Відео удару було опубліковано у Телеграм-каналі Сил спеціальних операцій ЗСУ напередодні.

Кадри публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Завдяки дії одного з підрозділів ССО України було отримано координати цілей, за якими згодом було завдано артилерійського удару.

"Окупанти завезли свої РСЗВ "Ураган" і всю необхідну техніку для їх експлуатації у дуже зручне для себе, як вони думали, місце, і традиційно готувалися обстрілювати позиції Сил оборони і, що найжахливіше, бити по мирному населенню", - зазначено у коментарі до відео.

У соціальних мережах завдяки опублікованим фрагментам відео вдалося з'ясувати, що удару по російських військових завдали на залізничній станції Соснове.

"Це те місце, яке я вважаю одним із ключових вузлів постачання для наступу Росії на Слов'янськ", - зазначив військовий блогер DefMon на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter.

Раніше стало відомо про блискучу операцію ЗСУ у Харківській області. На цій ділянці фронту окупанти не припиняють спроб прорвати лінії оборони українських захисників, проте одержують гідну відсіч.

Місцями загарбникам доводиться відступати, звільняючи зайняті населені пункти.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини