5 липня 2022, 19:20

ЗМІ дізналися про новий розгром росіян під Білогорівкою: загиблих вивозять "КамАзами" – ЗМІ

ЗСУ використовували комбіновані засоби ураження позицій окупантів, артилерію, авіацію, а також штурмові групи.

ЗМІ дізналися про новий розгром росіян під Білогорівкою: загиблих вивозять "КамАзами" – ЗМІ

У ході боїв на схід від Сєвєродонецька під Білогорівкою російська армія зазнала величезних втрат, інформація про які почала надходити до ЗМІ. Лише за кілька годин розвідка зафіксувала три російські "КамАЗи" й "Урали", які вивозять з району населеного пункту загиблих російських військових.

Про це з посиланням на військові джерела повідомляє військово-політичний оглядач групи "Інформаційний опір", військовий експерт Олександр Коваленко.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що про захоплення Луганської області Шойгу доповів Путіну ще минулого тижня, проте інформація на той момент була хибною. Більше того, під час спроби повністю захопити Луганську область, включаючи Сєвєродонецьк і Лисичанськ, російські військові втратили величезну кількість живої сили.

"Наші війська під Білогорівкою утилізували величезну кількість окупантів. Тільки за кілька годин було зафіксовано три російські "КамАЗи" й Урал, які вивозять з району населеного пункту "вантаж 200"", - зазначив він.

Коваленко наголошує, що під час ліквідації російських військових підрозділів ЗСУ використовували комбіновані засоби поразки позицій окупантів, артилерію, авіацію, а також штурмові групи.

"Чи то ще буде!" - зазначає експерт.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що в ОП назвали кількість загиблих росіян у боях за Лисичанськ і Сєвєродонецьк.

Ми також писали, що Цимбалюк дізнався, кого РФ відправляє на війну з Україною "з метою компенсації втрат".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини