5 липня 2022, 12:10

"Це посилюватиметься", – генерал Романенко назвав цілі та причини вибухів у Бєлгороді

Ігор Романенко висловив дві версії щодо вибухів і "бавовни" у російському Бєлгороді.

"Це посилюватиметься", – генерал Романенко назвав цілі та причини вибухів у Бєлгороді

Генерал-лейтенант запасу, військовий експерт Ігор Романенко в інтерв'ю Наталії Влащенко пояснив, чому на території РФ нещодавно були вибухи, від яких загинули та постраждали люди. За його словами, таким чином Кремль може готувати населення до оголошення загальної мобілізації, а також застосування зброї масової поразки на території України. "Вони говорять і подають усе так, ніби це роблять фашисти, укри, зазначив аналітик в ефірі телеканалу "Україна 24". – Ми пам'ятаємо, як КДБшник Путін свого часу підривав російські будинки. ФСБ нічим не краще, у них ті ж самі методи".

Крім того, ще одна мета вибухів, на думку Романенка, це бажання втягнути у війну Білорусь. Але є й інший бік медалі, про який мають знати українські громадяни. Як каже генерал, на війні трапляється всяке. "Ви ж пам'ятаєте, як у нас підривалися арсенали, бази, склади: то ганчірка, то недопалок. Земля, як куля, і все це повертається. Якщо хтось погано поводиться, то до нього це повертається", – завуальовано висловився військовий експерт.

Потім він наголосив, що росіяни – розбещений народ, тому в їхніх містах і надалі відбуватимуться подібні події. "Це було, є і поширюватиметься і поглиблюватиметься", – резюмував генерал.

Раніше Ігор Романенко назвав одну із найголовніших проблем України у війні з Росією.

Також Ігор Романенко пояснив різницю між українською та російською армією.

Нагадаємо, Ігор Романенко спрогнозував збільшення кількості вибухів і "бавовни" на території РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини