4 липня 2022, 11:02

Казанський пояснив, чому відхід ЗСУ з Лисичанська не є "зрадою"

Казанський розповів, чому за нинішніх умов відведення підрозділів ЗСУ з Лисичанська є єдиним правильним рішенням.

Казанський пояснив, чому відхід ЗСУ з Лисичанська не є "зрадою"

Відведення підрозділів ЗСУ з Лисичанська є вимушеним, проте правильним заходом, який дозволить зберегти життя українським військовим. Про це у своєму телеграм-каналі пише журналіст і блогер Денис Казанський, коментуючи невдоволення великої кількості користувачів у соціальних мережах.

"Бачу, що багато хто як свідомі люди сприйняли відступ ЗСУ з Луганської області чи не як зраду. Читаю: "Здали, віддали". Вже мовчу про те, що критикувати армію після того, що вона вже зробила, просто аморально. Складається враження, ніби люди не вміють читати карти.

Очевидно, що біля Лисичанська почав утворюватися "мішок", який уже майже перетворився на котел. І єдиним правильним кроком було виведення військових із цього мішка, причому, якби Лисичанськ продовжували утримувати та котел таки утворився б, ті ж люди почали б писати, що наших навмисно здали, завели в оточення тощо", - зазначив він.

За словами Казанського, відведення підрозділів ЗСУ дозволить зберегти життя українським військовим, які згодом стануть силою для звільнення окупованих територій.

"Для України головне завдання - збереження людей. Решта (зброя, снаряди, гроші) буде поповнюватися, а люди незамінні. Це Росія може дозволити собі гнати на забій у лобові атаки своїх військових і невдах з "мосенками", яких наловили на Донбасі. Там людей ніхто не цінує і не рахує, Україна ж своїх людей має берегти, тим ми й відрізняємося від руського світу.

Місто й область можна повернути. Людей - неможливо", - наголосив він.

Нагадаємо, радник глави Офісу президента нагадав, що бойовики Кадирова ще 45 днів тому говорили про окупацію Лисичанська, хоча були далеко від цілі.

Президент Володимир Зеленський підкреслив, що в умовах війни ситуації на фронті може змінюватися щодня, а тому робити остаточні висновки про ситуацію на Донбасі поки зарано.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини