1 липня 2022, 12:04

Резніков заявив про початок Третьої світової війни, закликавши не бояться "злити Путіна"

Союзники не мають боятися підтримувати Україну у війні, адже найгірше сталося, впевнений міністр оборони Олексій Резніков.

Резніков заявив про початок Третьої світової війни, закликавши не бояться "злити Путіна"

Олексій Резніков 29 червня закликав союзників продовжити підтримку України, а тих, хто боїться, відкинути страхи. Він дав зрозуміти, що найгірше трапилося. Третя світова війна триває вже 127 днів, розпочавшись із 24 лютого, тобто з дня вторгнення Росії до України.

В інтерв'ю Sky News міністр оборони докорив НАТО та ЄС за те, що вони бояться "злити Путіна" та не постачають важке озброєння.

"Третя світова війна розпочалася 24 лютого, це реальне життя", - наголосив Резніков.

Міністр оборони попередив, якщо Україна не встоїть, то наступним полем боротьби з Росією будуть інші європейські країни. Водночас Олексій Резніков висловив упевненість, що разом із підтримкою Заходу Україні вдасться перемогти у війні.


"Don't be afraid".

Ukraine's defence minister, Oleksiy Reznikov, urges NATO to continue its support for Ukraine and not grow "fatigued" by the ongoing war.

Live updates https://t.co/Aeqpcy98dL

Sky 501, Virgin 602, Freeview 233 and YouTube pic.twitter.com/DG40wjkGd3

— Sky News (@SkyNews) June 29, 2022


Нагадаємо, з аналогічним попередженням 12 червня виступав і Олексій Арестович, заявивши, що Путін продовжить воювати з рештою Європи, якщо здобуде перемогу в Україні.

Раніше, 7 червня, журналістка ВВС Орла Герін заявила, що Володимир Путін не зупиниться в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини