30 червня 2022, 14:49

Десантний катер Чорноморського флоту "Акула" підірвався під Маріуполем, вирушивши за "Москвою"

Черговий "російський військовий корабель" – десантний катер "Акула" – вирушив за відомим маршрутом, цього разу під Маріуполем.

Десантний катер Чорноморського флоту "Акула" підірвався під Маріуполем, вирушивши за "Москвою"

30 червня Чорноморський флот ВМФ РФ знову зазнав втрат. Так, десантний катер Д-108 "Акула" флоту країни-окупанта брав участь у розмінуванні акваторії Азовського моря та підірвався. За чергову втрату Чорноморський флот навіть перейменували на "Чорнобаївський" у Telegram-каналі "Українського Діалогу".

У публікації надали скріншот російських ЗМІ, які назвали 30 червня "чорним днем" російського флоту. У матеріалі також потролили Росію, пожартувавши, що підрив катера на міні був черговим "жестом доброї волі".

Цим виразом було проведено паралель із островом Зміїний, з якого російські окупанти втекли сьогодні після успішних атак ЗСУ. У РФ втечу своїх солдатів приховали, назвавши те, що сталося, "жестом доброї волі".

Нагадаємо, біля Зміїного ворожі сили також застосовували катери, два судна евакуювали окупантів, яким вдалося вижити під обстрілами ЗСУ.

Можливо, що після потоплення російської "Акули" черговий флотський чин за прикладом замкомандира крейсера "Москва" Павла Вакули брехатиме журналістам про загиблих моряків і висловлюватиметься нецензурно.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини