27 червня 2022, 11:36

У РФ закінчуються регулярні війська – британська розвідка розповіла, як агресор вирішуватиме проблему

Кремль переходить до активного використання резервів у війні проти України, вважають фахівці із розвідки Британії.

У РФ закінчуються регулярні війська – британська розвідка розповіла, як агресор вирішуватиме проблему

Найближчими тижнями країна-агресор РФ, швидше за все, все більше спиратиметься на ешелони резервних військових сил.

Про це повідомляють фахівці із розвідки Британії. В огляді Міноборони Королівства наголошується, що російські резерви складаються з кількох окремих компонентів, які Москва майже вже, напевно, почала використовувати.

Втрати ворога в Україні наразі досягли 35 тисяч людей. Значна частина БТГр виведена з ладу, тих, які бажають воювати, менше, і агресор стягує резервістів.

За даними британських розвідників, резервні бойові війська ЗС РФ з'явилися нещодавно і містять резервістів-добровольців, які працюють неповний робочий день, і ветеранів, які служили у регулярних збройних силах за останні п'ять років.

Вони розгортаються як цілі підрозділи, зазвичай призначені для виконання завдань з охорони тилу. Проте за умов дефіциту солдатів Москва тягне звідти кадри для укомплектування третіх батальйонів у складі регулярних бригад.

Оголошення загальної мобілізації військовий злочинець Володимир Путін боїться, оскільки це загрожує йому народним бунтом.

Нагадаємо, військовий експерт Руслан Левієв розповів, на що чекати на фронтах України після введення резервних батальйонів ЗС РФ.

Раніше повідомлялося, що на Донбасі ЗСУ у повному складі знищили БТГр із 155-ї ОБР морпіхів із Владивостока.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини