22 червня 2022, 10:31

Не тільки далекобійна артилерія: німецький генерал назвав зброю, необхідну ЗСУ

Українським захисникам у боях проти окупантів потрібна не лише далекобійна артилерія, а й дрони.

Не тільки далекобійна артилерія: німецький генерал назвав зброю, необхідну ЗСУ

Відставний генерал Бундесвера Удо Ойліг був дуже здивований, коли у списках зброї, що була потрібна Києву, з боку Заходу він не побачив безпілотники. За його словами, далекобійна артилерія та РСЗВ не допоможуть без коригування вогню за допомогою дронів досягти перемоги над російською армією.

Вчора, 21 червня, Ойліг дав розгорнуте інтерв'ю виданню DW щодо війни в Україні та зброї, що просить Київ у Заходу для війни з Росією.

Генерал підкреслив, що далекобійна артилерія - це дуже добре, але ефективнішою вона буде лише у взаємозв'язку з безпілотниками.

Безпілотники допоможуть не тільки коригувати вогонь по ворожій артилерії, а й зможуть детально відстежити логістику ворога, знайти склади з боєприпасами і тим самим допомогти своїм силам якнайменше втратити у війні з окупантами.

Німецький генерал заявив, що вже бачив роботу українських дронів у війні проти РФ. Вони справді незамінні, проте чомусь Київ не просить їх у Німеччини. При цьому Ойліг не відкидає, що Україна їх попросила у США чи Британії.

Експерт також згадав недавню війну у Нагірному Карабаху, коли азербайджанській армії вдалося завдати поразки вірменській, переважно використовуючи турецькі ударні безпілотники.

Також для захисту піхоти ЗСУ дуже потрібні танки й інша бронетехніка.

Наразі російська армія зосередила всі свої зусилля, щоб захопити Сєвєродонецьк і Лисичанськ для виходу на адміністративний кордон Луганської області. Вчора окупанти захопили Тошківку, що відкриває шлях на Сєвєродонецьк і Лисичанськ, а також на трасу.

Раніше ми повідомляли, що бійці з 45-ї ОАБр змогли за допомогою дрону вистежити позицію ворога, після чого завдати прицільного удару по ангару, де знаходилася військова техніка.

Нагадаємо, згідно з даними британської розвідки, ЗС РФ, які перебувають на Сході України, буде кинуто на Донбас.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини