16 червня 2022, 11:34

Лікарі не справляються: у російській армії нова проблема через велику кількість поранених

Російські військові масово скаржаться на погане лікування після поранень: недолікованих окупантів знову кидають у бій із ЗСУ.

Лікарі не справляються: у російській армії нова проблема через велику кількість поранених

Російські військові у масовому порядку скаржаться на низьку якість медичної допомоги, яку надають пораненим окупантам персонал російських лікарень і шпиталів. Низький рівень медичної допомоги пов'язаний із великою кількістю поранених, які надходять із території України після боїв із ЗСУ. Недолікованих військових після швидкого лікування знову відправляють на війну, що ще більше знижує боєздатність окупантів.

Про це із посиланням на військові джерела пише журналіст Роман Цимбалюк.

У своєму телеграм-каналі він зазначає, що до військових прокуратур РФ масово надходять звернення російських військовослужбовців про неналежне надання медичної допомоги.

"Через велику кількість поранених, які надходять із "спеціальної військової операції" на території України, шпиталі не надають якісних медичних послуг і недоліковують військовослужбовців, після чого відправляють їх далі проходити службу у своїх військових частинах. Через неякісне та неповне лікування стан здоров'я у цієї категорії військових не покращується, а, навпаки, призводить до серйозних ускладнень", - пише журналіст із посиланням на військове джерело.

Згідно з інформацією, що надходить, найбільша кількість звернень надходить від військовослужбовців 83-ї окремої десантно-штурмової бригади (військова частина 71289, Уссурійськ, Приморський край РФ) і 74-ї окремої мотострілецької бригади (в/ч 21005, Юрга, Кемеровська область).

Раніше повідомлялося, що фармацевтична промисловість Росії в умовах санкцій зіткнулася з дефіцитом критично важливого обладнання.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини