16 червня 2022, 10:44

Українські ССО підірвали понтонний міст росіян у Луганській області, показавши відео

Сили спецоперацій ЗСУ здійснили підрив понтонної переправи окупантів у Луганській області.

Українські ССО підірвали понтонний міст росіян у Луганській області, показавши відео

Сили спеціальних операцій ЗСУ підірвали понтонну переправу російської армії, через яку окупанти форсували річку на території Луганської області. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на публікацію Генерального штабу ЗСУ.

Бійці ССО вночі провели мінування переправи та здійснили підрив, позбавивши російських окупантів можливості переправляти через річку бронетехніку та живу силу. На опублікованому відео бійці спецпідрозділу ЗСУ закладають на понтон вибухівку, а потім ворожа конструкція злітає у повітря.

У повідомленні українських військових зазначено, що підрив був здійснений у місці, довкола якого знаходиться значна кількість знищеної російської техніки, що сигналізує про високі ризики повторних спроб форсувати річку.

"Ми не знаємо, на що сподівався противник у той момент, коли під його носом серед ночі воїни ССО України мінували понтон. Але ми точно знаємо, які емоції були у наших воїнів, коли вони відправили у повітря чергову ворожу переправу", – зазначили українські. військові.


Раніше українська армія рознесла склад зі снарядами російських військових на Луганщині, знявши детонацію на відео.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини