16 червня 2022, 09:39

Танки окупантів у Сєвєродонецьку не плюс, а мінус ворогові – британська розвідка

Російська армія зруйнувала всі мости, які пов'язують Сєвєродонецьк із територією, контрольованою ЗСУ.

Танки окупантів у Сєвєродонецьку не плюс, а мінус ворогові – британська розвідка

Понад місяць російські війська не можуть взяти під свій повний контроль Сєвєродонецьк. Вони не можуть досягти успіху у вуличних боях і тому обстрілюють місто щодня, включаючи авіацію.

Сьогодні, 16 червня, у Міноборони Британії озвучили ситуацію на Донбасі, відштовхуючись від даних, отриманих від розвідки.

Джерело повідомляє, що окупанти знищили всі мости через Сіверський Донець. Проте українське командування встигло вивести із Сєвєродонецька основні свої сили. Зараз у місті перебувають лише ті, хто готовий до кінця йти на захист Сєвєродонецька від супротивника.

Зруйнувавши всі мости, російській армії доведеться або наводити нові, або обходити ЗСУ якось із флангів.

Розвідка не сумнівається, що бойові сили РФ на Донбасі дуже розрізнені та недоукомплектовані. За даними української сторони, деякі БТГ налічують лише 30 осіб, замість звичних 600-800.

Розвідка повідомляє, що у Сєвєродонецьку у міських умовах війна йде переважно невеликою групою військ, які пересуваються містом найчастіше пішки, щоб знайти супротивника.

Росія має перевагу у танках, але для міських умов це більше мінус, ніж плюс. Вони великі, їм важко розвернутися, тому вони стають чудовою мішенню.

Раніше ми повідомляли, що, за словами Бутусова, зараз у Сєвєродонецьку знаходяться лише ті українські захисники, які сильні морально та психологічно.

Нагадаємо, американський генерал Міллі високо оцінив дії українських артилеристів, які за лічені дні навчилися користуватися західною зброєю.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини