16 червня 2022, 08:18

В ISW розповіли, чому так важливий партизанський рух на окупованих територіях

Українські партизани, які діють на окупованій території, руйнують РФ багато планів.

В ISW розповіли, чому так важливий партизанський рух на окупованих територіях

Аналітики з Інституту вивчення війни впевнені, що проукраїнські дії на тимчасово окупованих територіях і надалі будуть зривати плани РФ, яка хоче взяти під свій контроль адміністрації окупованих територій.

Вчора, 15 червня, було опубліковано черговий звіт аналітиків із ISW.

Також аналітики не змогли обійти стороною заяви глави Білого дому про надання Україні військової допомоги на суму 1 млрд доларів.

Відомо, що у цю суму увійдуть ракетні системи, артилерія, боєприпаси та зброя для берегової оборони. Також відбулося третє засідання "Рамштайну", де Німеччина анонсувала постачання в Україну РСЗВ, а Словаччина - вертольоти "Мі".

Експерти з ISW не сумніваються, що нова військова допомога буде неоціненною для підтримки Києва. Цей крок дозволить і надалі стримувати російські війська на Сході України.

Не виключено, що у районі окупованого Донецька вороги й надалі будуть здійснювати атаки на мирних громадян, звинувачуючи у всьому ЗСУ, аби посилити антиукраїнську позицію у регіоні.

За підсумками 15 червня російські війська досі не можуть взяти під повний контроль Сєвєродонецьк.

Вороги намагаються вести операції у районі траси Бахмут - Лисичанськ, аби повністю відрізати ЗСУ від постачання. При цьому противник трохи просунувся трасою Е40, яка веде від Ізюма до Слов'янська.

На Запорізькому та Херсонському напрямках ворог продовжує посилювати свою оборону.

Супутникові знімки від 14 червня показали, що РФ посилила військову присутність на острові Зміїний.

Тим часом 15 червня після засідання "Рамштайн - 3" секретар Ради безпеки РФ Патрушев попросив Київ знову сісти за стіл переговорів.

Нагадаємо, у Маріуполі на Таганрозькому шосе партизани спалили два великі тягачі та три причепи до них, які належали МНС РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини