15 червня 2022, 13:22

ЗСУ розбили російську армію на трасі Лисичанськ – Бахмут – окупанти відступили з великими втратами

Невдалий штурм траси Лисичанськ – Бахмут закінчився великими втратами для російських військових.

ЗСУ розбили російську армію на трасі Лисичанськ – Бахмут – окупанти відступили з великими втратами

Підрозділи російської армії зазнали тяжких втрат під час спроби взяти під контроль ділянку траси між Бахмутом і Лисичанськом, після чого були змушені відступити. Більше того, втрати окупантів були настільки великі, що ті, хто вижив під час бою, відмовляються продовжувати бойові дії.

Про це із посиланням на військові джерела повідомив журналіст Роман Цимбалюк. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що невдалу спробу наступу російські військові за підтримки найманців ОРДЛО спробували здійснити у понеділок, 13 червня.

Російське командування кинуло у бій угруповання повітрянодесантних військ і один з армійських корпусів так званої "ДНР".

"Під час штурмових дій загинуло 12 військовослужбовців ЗС РФ, 16 - поранено. Після невдалого наступу особовий склад, який брав участь у бойових діях, відмовляється надалі йти в атаку", - зазначив журналіст.

За даними Генерального штабу ЗСУ, за 111 днів війни на території України було вбито понад 32 тисячі російських військових. Намагаючись взяти штурмом Сєвєродонецьк, а також провести наступ на Слов'янськ, окупанти зазнають тяжких втрат у живій силі та техніці.

Раніше Bloomberg писав, що за три місяці спецоперації в Україні РФ втратила набагато більше військовослужбовців, ніж за 10 років війни в Афганістані.

Нагадаємо, правознавець Микола Полозов назвав єдиний козир Кремля у війні проти України: це доступне "гарматне м'ясо" у значній кількості.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини