15 червня 2022, 12:05

Генерал Марченко розповів, як ЗСУ звільнятимуть Херсонщину від окупантів

Звільнити Херсонщину від окупантів буде складно, але цілком можливо, оскільки український захисник має мотивацію.

Генерал Марченко розповів, як ЗСУ звільнятимуть Херсонщину від окупантів

Колишній командувач оборони Миколаєва Дмитро Марченко розповів, як можна звільнити від ворожих військ територію Херсонської області. При цьому він заявив, що оперативний час загублений, однак це не означає, що ЗСУ не зможуть вигнати окупантів.

Напередодні в інтерв'ю "Крим.Реалії" генерал-майор ЗСУ дав інтерв'ю про оборону Миколаєва, про бої за Баштанку та про те, як українські захисники звільнятимуть Херсонщину.

На сьогоднішній день бої на лінії фронту між Херсонщиною та Миколаївщиною перейшли у позиційний характер. Окупанти мінують дороги, що ведуть до обласного центру, а також прострілюють чи не кожен метр.

Саме тому ворог не збирається більше наступати найближчим часом, сконцентрувавши увагу на утриманні вже захоплених територій. Генерал зізнався, що ЗСУ трохи втратили час, коли дали ворогові посилити свою лінію оборони. Ворожа артилерія цілеспрямовано б'є по одній точці, щоб деморалізувати людей.

Якби зараз у ВСУ було більше військової техніки, то контрнаступ ворог зміг би зупинити лише за Керченським мостом.

Лінію оборони ворога Марченко охарактеризував як "оборону боягузтва". Окупанти намагаються все залити бетоном, щоби не допустити прориву ЗСУ. Однак якщо командування віддасть наказ про якнайшвидший наступ на Херсонському напрямку, вся ця оборона впаде, а самі окупанти втікатимуть з поля бою. Російські солдати не мають ні мотивації, ні бажання вмирати у чужій країні за ідеї Путіна. Якщо російських солдатів погнали в Україну з-під палиці, то українські воїни захищають і звільняють свою землю. У цьому плані ЗСУ набагато легше, ніж окупантам.

Раніше ми повідомляли, що 15 червня в окупованому Херсоні з'явилися патріотичні листівки, які повідомляють ворогові про те, що ЗСУ за 10 км від міста.

Нагадаємо, 14 червня у боях на Херсонщині українські захисники з ПЗРК змогли приземлити ворожий гелікоптер, який обстрілював позиції ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини