14 червня 2022, 07:50

Григорій Тамар пояснив, чому Україні озброєння обіцяють, але не дають: "Бо ви не вмієте..."

Військовий експерт Григорій Тамар відповів на запитання телеведучого, чому західні партнери обіцяють, але мало дають зброї Україні.

Григорій Тамар пояснив, чому Україні озброєння обіцяють, але не дають: "Бо ви не вмієте..."

Несподівана та досить різка заява Григорія Тамара прозвучала в ефірі каналу "Україна 24". Капітан запасу Армії оборони Ізраїлю дав чітку відповідь, навіть пораду, коли відповідав на запитання, чому такі країни, як Німеччина, обіцяють Україні багато зброї, але не дають: "Бо ви не вмієте розмовляти із західними країнами".

Уривок із інтерв'ю Григорія Тамара для каналу "Україна 24" можна переглянути на YouTube.

Далі від гостя з Ізраїлю було пояснення до вищесказаного: "Ви думаєте, що ми існуємо тут на Близькому Сході, тому що нас усі люблять? Нас ненавидять у всьому світі. Ми це знаємо. Ми до цього звикли".

Після цього Григорій Тамар розкрив секрет, через що з Ізраїлем вважаються і завдяки чому країні допомагають: "Ми знайшли інструменти, щоб донести інформацію до західних країн, що без нас буде набагато гірше, ніж із нами. І вони знають, яку б критику, який б наклеп не лили б на нас у західних країнах про те, що ми сіоністські агресори, знають політики, що без Ізраїлю Близький Схід зануриться у кривавий хаос".

Потім від військового експерта пішла порада, адресована владі України, яка має допомогти швидше отримати сучасне озброєння, яке нам давно обіцяють: "Ви повинні знайти інструменти та донести інформацію до ваших західних партнерів, що без України їхнє життя буде значно гіршим, дорожчим і небезпечнішим, ніж із сильною Україною".


Раніше військовий експерт Коваленко розповів, коли закінчаться військові ресурси окупантів у Сєвєродонецьку.

Нагадаємо, військовий експерт Жданов пояснив, чому Путін "мріє", щоб НАТО вступив у війну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Алина Романенко

Останні новини