8 червня 2022, 09:22

Стрєлков стривожений просуванням ЗСУ на півночі від Херсона: "Наше становище погіршується"

Контрнаступальні дії ЗСУ на Херсонському напрямку стривожили російського розпалювача війни Ігоря Стрєлкова.

Стрєлков стривожений просуванням ЗСУ на півночі від Херсона: "Наше становище погіршується"

Успіхи ЗСУ під час контрнаступу на Херсонському напрямку помітив російський диверсант, офіцер запасу ФСБ РФ Ігор Стрєлков (справжнє прізвище Гіркін).

Про проблеми російських окупантів на цій ділянці фронту він розповів у Telegram вранці 8 червня.

Особливо Стрєлкова турбує просування ЗСУ на правому фланзі Південного фронту.

"Загальне становище (окупаційного угруповання ЗС РФ – ред.) на Херсонсько-Миколаївському фронті продовжує поступово погіршуватися", - написав диверсант.

Він підтвердив просування української армії на цьому напрямку на кілька кілометрів.

За даними Стрєлкова, зараз ЗСУ нарощують ударні угруповання на північному заході та північному сході від Херсона у районі легендарної Чорнобаївки та Снігурівки. Ймовірно, там планується подальший наступ.

Зазначимо, що про повноцінний контрнаступ ЗСУ на Херсонському напрямку поки що не йдеться. Мають місце контрнаступальні дії, які дозволяють українській армії зайняти вигідніші позиції, а також підготувати плацдарми для великого контрнаступу. Згідно з прогнозами експертів, воно почнеться через місяць - півтора, коли ЗСУ накопичать достатню кількість далекобійної артилерії, що поставляється Заходом.

Важливо зазначити, що, за даними військового експерта Руслана Левієва, мета контратак ЗСУ на правому фланзі Південного фронту – це створення плацдарму, щоб відрізати окупаційні війська РФ від Криворізького напрямку.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що ЗСУ тіснять окупантів із двох флангів на Херсонщині: Машовець пояснив, що відбувається на Південному фронті.

Ми також писали, що ЗСУ звільнили Благодатне на Херсонщині: Арестович прояснив ситуацію.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини