8 червня 2022, 08:17

РФ відводить частину військ із Запорізького напрямку – експерти озвучили дві причини

Окупанти розпочали відведення своїх військ з позицій у Запорізькій області, щоб перекинути їх на Херсонщину.

РФ відводить частину військ із Запорізького напрямку – експерти озвучили дві причини

Аналітики з американського Інституту вивчення війни повідомили, що російське командування вирішило відвести свої війська з території окупованої Запорізької області.

Експерти з ISW озвучили дві причини, які йдуть за відведенням окупаційних військ: або для перекидання їх на північний захід від Херсона, щоб утримати контрнаступ ЗСУ; або ж - щоб просто перевести подих і провести перегрупування.

Проте на сьогодні американські експерти не можуть точно сказати, куди поділася частина ворожих військ, які були на Запорізькому напрямку. При цьому експерти наголосили, що, навіть перекинувши частину військ на Херсонщину, окупантам вже не під силу повернути втрачені позиції на західному березі річки Інгулець.

Днем раніше голова Запорізької ОВА Олександр Старух заявив, що окупанти відводять свої війська з Василівського та Мелітопольського районів. За його словами, це може бути викликане ротацією. Відведені війська нібито рушили у бік Херсона.

З кінця травня стало відомо, що російське командування вирішило перекинути на Запорізький напрямок застарілі танки "Т-62". Проте їх досі не задіяли у військових діях на Запорізькому напрямку. Не виключено, що їх перекинуть на Херсонщину.

Раніше ми повідомляли, що після тривалих боїв на Луганщині одразу дві ворожі десантні дивізії вирішили повернутися до РФ.

Нагадаємо, за словами Арестовича, вже на початку липня очікується в Україні військова допомога від США в рамках ленд-лізу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини