7 червня 2022, 10:30

"А як же референдум і рубльова зона?" – Злий Одесит про лихоманкову оборону окупантів на Херсонщині

Лихоманковий характер дій російських військових у Херсонській області дає підстави говорити про невпевненість окупантів на Півдні України.

"А як же референдум і рубльова зона?" – Злий Одесит про лихоманкову оборону окупантів на Херсонщині

На території Херсонщини російські військові спішно змінюють свої підрозділи, намагаючись збудувати оборону на тлі загрози втратити контроль над областю. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише військовий експерт Олександр Коваленко з посиланням на джерела, зазначаючи дії російських військових.

Коваленко наголошує, що росіяни діють "гарячково".

"У Херсонській області ворог гарячково тасує свої підрозділи. Окупанти перекидають особовий склад і техніку ближче до лінії бойового зіткнення і робить спроби облаштувати оборонні позиції. По окружній дорозі М14 у районі населеного пункту Висунці у напрямку до славнозвісної Чорнобаївки були зафіксовані колони військової техніки, зокрема тягачі з танками", - зазначає він.

У районі Костомарового окупанти проводять роботи з облаштування оборонних позицій для військової техніки з використанням залізобетонних плит; під Даріївку перекинули 20 старих радянських танків "Т-62".

З урахуванням проведення цих рухів можна дійти невтішного висновку, що російські окупанти не розраховують довго й успішно утримувати лінію бойового дотику на відстані від Херсонщини й упорядковують оборонні позиції, групуючись навколо обласного центру.

"Песимістично з їхнього боку це виглядає. А як же референдум про вступ до складу лепрозорія, рубльова зона та мегатур Газманова на честь "возз'єднання"?" – зазначає Коваленко.

Раніше ми повідомляли, що 6 червня ЗСУ змогли звільнити на Херсонщині село Благодатне, яке за 30 км від обласного центру.

Нагадаємо, ситуація у Сєвєродонецьку залишається напруженою. Бої йдуть за кожну вулицю. ЗСУ та окупанти влаштували справжнісінький артилерійську дуель.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини