3 червня 2022, 12:54

"Це виявилося з перших днів", – генерал Романенко розповів про головну перевагу ЗСУ над ворогом

Ігор Романенко пояснив різницю між стратегіями української та російської армій, наголосивши на ефективності першої.

"Це виявилося з перших днів", – генерал Романенко розповів про головну перевагу ЗСУ над ворогом

Генерал-лейтенант Ігор Романенко зазначив, що головна перевага Збройних сил України – це мобільні дії, на відміну від застарілої стратегії російської армії, яка намагається навалом зруйнувати все на своєму шляху. Про це експерт розповів в інтерв'ю Наталці Влащенку, яке можна переглянути на YouTube-каналі "Україна 24".

За словами Романенка, між міністром оборони Олексієм Резніковим і Ллойдом Остіном відбувається дуже тісне спілкування. Крім того, нещодавно американський воєначальник Марк Міллі поговорив зі своїм колегою генералом Валерієм Залужним. У ході розмови вони визначили подальші перспективи співпраці, після чого Головнокомандувач ЗСУ пообіцяв українцям, що незабаром росіяни отримають "неприємні сюрпризи".

"Тісна співпраця є, і, я сподіваюся, що вона буде проявлятися і у стані бойових дій, які зараз відбуваються", – сказав Ігор Романенко.

Також він додав, що Україні дуже допомогла суттєва підтримка з боку союзників щодо навчання українських військових. Вони передали свій досвід, свої інновації у війнах, які вели професіонали у різних країнах. За словами генерал-лейтенанта, ЗСУ це використовують із перших днів війни. У той час, коли росіяни намагаються зруйнувати все, що бачать на своєму шляху, наші бійці застосовують мобільні дії.

"Я думаю, надалі ми побачимо, що українська армія зможе вести не лише успішні оборонні дії, але за відповідної підготовки та надання допомоги перейде до ефективного контрнаступу", - резюмував експерт.

Нагадаємо, генерал Романенко розповів про зміни цілей Путіна у другій фазі наступу в Україні.

Також генерал Романенко порадив російському населенню готуватися до збільшення кількості "вибухів", пожеж й інших НП.

Раніше генерал Романенко зазначив, що Путін вирішив застосувати у війні з Україною "жуківський підхід", тобто не шкодувати військових, але дбайливо ставитися до техніки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини