3 червня 2022, 10:15

100 днів війни в Україні: розвідка Британії озвучила прогноз подальших дій РФ

Британські аналітики розповіли про провали путінських військ у намірі захопити Україну та про те, як країна-агресор має намір компенсувати невдачі.

100 днів війни в Україні: розвідка Британії озвучила прогноз подальших дій РФ

Окупантам не вдалося досягти своїх цілей із захоплення Києва й українських центрів влади, на які у Кремлі давали лічені дні. Облога столиці за три доби виявилася лише бурхливою та неможливою фантазією Москви.

Наразі країна-агресор намагається компенсувати невдачі та зосередилася на Донбасі. Там російські загарбники мають прогрес, і вони діятимуть далі. Про це йдеться у свіжому звіті фахівців британської розвідки щодо ситуації в Україні, опублікованому на сторінці Міноборони Королівства у Twitter.

На Сході України окупанти продовжують наступ. Росія контролює більше ніж 90% Луганської області. Британці вважають, що вся Луганщина опиниться в облозі у найближчі два тижні.

На інших напрямах українські захисники стрімко витісняють ворожі війська. Для спроб досягнення стратегічних цілей росіяни не мають ресурсів.

"Їм будуть потрібні постійні величезні інвестиції і, ймовірно, багато часу", - резюмують розвідники Британії.

Згідно з новими даними Генштабу ЗСУ, армія РФ за сто днів війни в Україні вже втратила майже 31 тисячу солдатів, сотні одиниць літаків і вертольотів, а також тисячі одиниць наземної військової техніки.

Раніше британська розвідка розповіла, що битва за Сєвєродонецьк може негативно позначитися на самих окупантах. Їм доведеться зупинитись на деякий час.

Повідомлялося, що на Попаснянському напрямку ворог втратив до 50% особового складу та техніки 150-ї дивізії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини