1 червня 2022, 15:07

Шольця дотиснули – Німеччина поставить Україні новітні системи ППО IRIS-T й американські РСЗВ

Німеччина хоче поставити в Україну чотири реактивні системи залпового вогню зі складів Бундесверу. За даними німецьких ЗМІ, йдеться про американські РСЗВ HIMARS.

Шольця дотиснули – Німеччина поставить Україні новітні системи ППО IRIS-T й американські РСЗВ

Німеччина вирішила поставити в Україну новітню систему ППО IRIS-T, заявив німецький канцлер Олаф Шольц у ході бюджетних дебатів у Бундестазі. Після вимог Києва, опозиційних партій і безпрецедентного тиску ЗМІ та громадськості збільшити постачання важкого озброєння в умовах військового вторгнення Росії рішення було ухвалено офіційно.

Більше того, канцлер Німеччини затвердив постачання в Україну реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) із резервів німецької армії.

Про це повідомляють журналісти німецького каналу NTV.DE.

"Німеччина продовжує підтримувати Україну безперервно з початку війни. Зовсім недавно уряд вирішив, що ми поставимо найсучаснішу систему протиповітряної оборони Німеччини, а саме IRIS-T", - заявив Шольц.

Більше того, Німеччина хоче поставити в Україну чотири реактивні системи залпового вогню зі складів Бундесверу. Це робиться у тісній співпраці з США, які також навчатимуть роботі з системами українських солдатів. Про це повідомляє Німецьке агентство друку з посиланням на урядові джерела.

"Під час бюджетних дебатів у німецькому парламенті Шольц заявив про подальші поставки зброї в Україну. До них належить зенітна система та реактивні системи залпового вогню", - зазначають німецькі журналісти.

За даними німецьких ЗМІ, йдеться про американські РСЗВ HIMARS.

За словами канцлера, переговори з партнерами Німеччини щодо способів подальшого озброєння України тривали, оскільки російський наступ активізувався після того, як Москва не змогла захопити Київ на першому етапі війни.

Російський опозиціонер, математик, журналіст і політичний діяч Андрій Піонтковський вважає, що Франція та Німеччина бояться перемоги України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини