31 травня 2022, 13:32

Лінія фронту змістилася у Сєвєродонецьку: армія Путіна прорвалася з кількох напрямків – ЗСУ тримаються

Російські війська прорвалися до Сєвєродонецька та захопили половину міста, однак і ВСУ його не залишили.

Лінія фронту змістилася у Сєвєродонецьку: армія Путіна прорвалася з кількох напрямків – ЗСУ тримаються

Сєвєродонецьк на сьогодні залишається найгарячішою ділянкою фронту. Окупаційні російські війська сьогодні контролюють близько половини міста.

Про це розповів журналістам мер Сєвєродонецька Олександр Стрюк, повідомляє Діалог.UA.

Глава міста охарактеризував ситуацію як "дуже тяжку".

"Росіяни ведуть наступ на Сєвєродонецьк з кількох напрямків. На жаль, їм уже вдалося увійти до міста", - розповів Стрюк.

Він запевнив, що ЗСУ місто не залишили. Вони продовжують опір ворогові у вуличних боях. Армія РФ і найманці зазнають тяжких втрат: у них у середньому по 100 осіб на день "200-х".

Нині у місті залишилося близько 12 тисяч мирних громадян. Приблизно 1,5 тисячі цивільних загинули від рук російських окупантів.

Зазначимо, раніше голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай допустив відхід ЗСУ від Сєвєродонецька. Якщо загроза "котла" буде реальною, українське угруповання перейде річку та вийде на нові укріплені позиції у районі Лисичанська, де займе оборону.

Військові експерти не вважають такий можливий тактичний відступ ЗСУ великою проблемою, оскільки на перебіг війни кардинально воно вплинути не здатне.

Примітно, що про повне захоплення Лисичанська глава Чечні та "піхотинець Путіна" Рамзан Кадиров оголосив ще ввечері 28 травня. Його фейк за кілька днів спростували самі "ДНРівці", повідомивши про початок "зачистки" міста.

Можна констатувати, що в окупантів просуватися у Сєверодонецьку виходить насилу. І це при тому, що туди перекинуто всі боєздатні сили, що залишилися у ЗС РФ, а також ПВК "Вагнер".

Раніше Гайдай поглузував з "кадировців" за фейк про Сєверодонецьк: "А де ваші ротні?"

Ми також писали, що під Сєверодонецьк зайшли п'ять дивізіонів "777": Путіна може чекати те саме, що й Гітлера під Сталінградом.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини