31 травня 2022, 10:49

Британська розвідка озвучила нові плани РФ щодо Донбасу

РФ хоче повністю захопити весь Донбас і вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

Британська розвідка озвучила нові плани РФ щодо Донбасу

У Міноборони Британії впевнені, що головна мета Росії – повністю захопити Донбас, як це раніше анонсували у "ЛДНР", коли російський уряд визнав самопроголошені "республіки".

Сьогодні, 31 травня, у прес-службі Міноборони Британії озвучили нові плани Кремля щодо війни в Україні. Якщо раніше Москва хотіла захопити всю Україну, то тепер її плани обмежуються лише Донбасом.

Однак у Британії наголосили, щоб здійснити і ці цілі, російській армії необхідно захопити не тільки Сєверодонецьк, а й Краматорськ, а заодно взяти під свій контроль трасу Донецьк – Дніпро.

Джерело повідомляє, що, захопивши Лиман, російські війська хочуть взяти у "кишеню" і Сєверодонецьк.

Південне угруповання ЗС РФ зайняло найуспішнішу вісь у районі Сєверодонецька. Центральне угруповання атакує з півночі. У самому місті вже тривають вуличні бої. Незважаючи на перевагу у живій силі та військовій техніці, окупанти просуваються вглиб Донбасу дуже повільно, повідомили у британській розвідці.

Одночасно з цим окупантам все ж таки не вдасться взяти ЗСУ у Сєвєродонецьку у щільне кільце, оскільки шляхи до відступу є.

Джерело також повідомляє, що РФ вдалося досягти невеликого успіху на Донбасі, оскільки вони сконцентрували всю свою увагу на невеликій ділянці, а не розтягнули свої сили по всьому фронту, як це було на початку війни.

Проте, щоб російській армії повністю окупувати Донбас, їй доведеться захопити Краматорськ і головну трасу М04 Дніпро – Донецьк.

Раніше генерал із США Міллі назвав війну за Донбас найвизначальнішою у війні української армії проти окупантів. Ця битва може вирішити результат усієї війни.

Нагадаємо, сенатор-республіканець Грем закликає Білий дім не зволікати і терміново передати Україні РСЗВ, які допоможуть ЗСУ вибити ворога зі своєї території.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини