23 серпня 2026, 16:53

​"Велика Росія потрапила в пастку", - Z-патріот відверто висловився про провал війни

Російський Z-журналіст Максим Шевченко поскаржився, що Україна стала для Росії "пасткою".

​"Велика Росія потрапила в пастку", - Z-патріот відверто висловився про провал війни

Відомий російський журналіст-імперець Z-патріот Максим Шевченко дав відверте інтерв'ю. Він визнав, що війна пішла не за планом, а Росія опинилася в пастці.

Про це повідомляє Dialog.UA.

Шевченко звинувачує Захід в тому, що сталося, стверджуючи, що саме він нібито змусив диктатора Володимира Путіна розпочати війну. І з цієї історії Росія не може вибратися, не втративши обличчя.

"Україна перетворилася на пастку для Росії, куди Захід заманив просто! Росія поставилася до України, на мій погляд, з недбалістю. Ця недбалість обернулася трагедією. Сьогодні ми знаходимося в капкані, з якого дуже хотілося б вибратися з гідністю. Захід має технологічну перевагу. Україна ж може приїхати на Тайвань та купити чіпів на мільярд доларів. А ми не можемо. У них є доступ до штучного інтелекту найсучаснішого, до мікрочіпів найсучасніших у світі, до космічного угрупування Starlink. У Росії такого немає. Вони можуть створювати рої роботизованих безпілотників із ШІ. Їм не треба через треті країни все закуповувати, вони можуть закуповувати безпосередньо будь-які види озброєнь, будь-які програми, будь-які верстати. Ось ці 90 млрд євро, які їм дали, це величезні гроші! Там можна створити суперсучасну військову промисловість, гіперсучасну. А ми маємо все закуповувати через Індонезію… Вони мають величезну перевагу. Не в України, а у величезного угруповання Заходу, яке жадібно дивиться на Росію. Захід вважає, що потрапила у пастку. Величезна Росія потрапила у пастку!” – заявив Шевченко.

Z-патріот констатував, що Росія втратила шанс на відновлення СРСР в урізаному форматі.

"А можливості були інші. Можливості були отримати всю Україну як союзну державу, потім створити союз Москва – Мінськ – Київ… Очевидно, на Заході вміють прораховувати партії на більше кроків, ніж у Москві", – констатував Шевченко.

Раніше Dialog.UA повідомляв, що Стрєлков визнав успіх України: ЧФ РФ розгромлений, а ЗСУ нарощують удари.

Також повідомлялося, що Z-воєнкор Коц назвав таємний девіз російської армії у війні з Україною – обурені навіть росіяни.

Останні новини