27 травня 2022, 13:09

Американці знищили російський БТР із британського NLAW: опубліковані кадри з України

Війна в Україні показала, як Захід допомагає знищувати путінські війська, які вторглися до нашої країни 24 лютого 2022 року.

Американці знищили російський БТР із британського NLAW: опубліковані кадри з України

Напередодні у Мережі з'явилися кадри з України, на яких добровольці із США, озброєні протитанковими системами британського виробництва, знищують російську військову техніку.

Відомо, що інцидент стався в Україні на одній із дільниць фронту, інформує "Український Діалог".

На кадрах, що з'явилися у Мережі, можна побачити невелику групу американців, які за допомогою протитанкової системи NLAW завдали прицільного удару по російському БТР-80.

Ще 27 лютого в Україні було сформовано легіон з іноземців, які приїхали в Україну, щоб допомогти ЗСУ вибити зі своєї території російські війська. 6 березня глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що до країни прибули легіонери із 52 країн світу. Київ одержав близько 20 тисяч заявок від іноземців, які бажають воювати в Україні проти РФ.

Варто також зазначити, що на фронті гинуть не лише українські захисники, а й іноземці. Наприкінці квітня на війні загинув 22-річний американець Віллі Кансел. Він був родом з Орінджа (Нью-Йорк, США). Пройшов службу у морській піхоті. До війни в Україні працював в одній із американських приватних військових компаній.

Родичі загиблого повідомили: щойно почалася війна в Україні, Віллі відразу ж вирішив, що їде до Києва воювати на боці ЗСУ проти російських агресорів.

В Україну він прибув уже 13 березня та воював у лавах іноземного легіону. У Кансела на батьківщині залишилася дружина та 7-місячна дитина.

Варто зазначити, що деякі іноземці воювали у лавах ЗСУ та захищали Маріуполь. Деякі з них потрапили у полон, а дехто загинув.

Раніше легіонери із "Свободи Росії" опублікували звернення після того, як до Держдуми РФ внесли законопроект про державну зраду.

Нагадаємо, наприкінці березня 2022 року у боях за Лук'янівку на Київщині добровольці із США знищили 7 танків російської армії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини