23 травня 2022, 11:06

The Washington Post написала про зрушення, яке сталося у війні України з Росією

Військове командування країни-агресора намагається реанімувати свій наступ, що захлинається, але РФ програє у військовому, політичному та моральному плані.

The Washington Post написала про зрушення, яке сталося у війні України з Росією

Амбітні цілі військового злочинця Володимира Путіна із захоплення України на 24 лютого, здуваються як проткнута голкою повітряна куля. Наразі перспективи перемоги наближаються до нуля.

Про це пише The Washington Post, зібравши думки американських військових експертів.

За даними розвідки США, Путін розгорнув в Україні понад 100 батальйонних тактичних груп (500-800 солдатів у кожній), але вони не досягли успіху навіть на Донбасі. Як вважає колишній офіцер ЗС США Скотт Бостон, російська армія має серйозні моральні проблеми, що підривають цілі Москви. Країна-окупант належним чином навіть не може озброїти та прогодувати свої сили. З кожним днем стрімко зростає кількість відмовників іти у бій і виконувати накази, що летять голови командирів.

У статті WP наголошується, що зрушення відбулося майже через три місяці після початку вторгнення в Україну і тепер військовий злочинець Володимир Путін звузив свої цілі у кампанії до мінімуму, проте навіть вони будуть недосяжні.

Генеральний директор Служби зовнішньої розвідки Естонії Мікк Марран називає військове вторгнення в Україну, санкціоноване президентом РФ, "віддаленим від реальності від того, що можна назвати розумним чи здійсненним". Війська РФ вже на межі та дуже скоро не зможуть навіть дати відсіч, не кажучи про настання.

Раніше Андрій Піонтковський назвав основну стратегічну мету Кремля.

Нагадаємо, російський диверсант Ігор Стрєлков визнав, що Авдіївка, Слов'янськ, Краматорськ перетворені українськими захисниками на неприступні фортеці.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини