21 травня 2022, 15:11

В ОРДЛО зростає обурення, ватажку "ДНР" загрожують розправою – перехоплення

Бойовик "ДНР" поскаржився, що РФ мобілізує до своїх лав навіть інвалідів.

В ОРДЛО зростає обурення, ватажку "ДНР" загрожують розправою – перехоплення

Росія масово мобілізує чоловіків окупованого Донбасу для війни з Україною. Перешкодою не є навіть інвалідність.

Про це розповів матері бойовик "ДНР" у телефонній бесіді, яку перехопила військова розвідка України. Відео 21 травня опублікував у YouTube радник голови МВС України Антон Геращенко.

У розмові "ДНРівець", що знаходиться у селі Климово на Донбасі, поскаржився матері на особовий склад ЗС РФ.

"Тут перемішано: косі, криві, безрукі... Понабирали такого, бл**ь на**й! Погань! Куди ви претеся!? У нього гвинтівка снайперська, а очі у різні боки дивляться. Є* твою матір! Ні комісії не було, ні*єра! Я навіть бачив пацана, мамо, у нього немає руки по лікоть. Протез стоїть! Тут такий дурдом, мамо!" – розповів колаборант.

Він погрожує розстріляти військкомати "народної республіки" й особисто граваря "ДНР" Дениса Пушиліна, який кидає мешканців у "м'ясорубку".

"Цих гон**нів треба постріляти, хто у військкоматі. З Дебальцевого вигребли, бл**ь, 90% мужиків! Обіцяли нам, кричали, коли шикували у Горлівці, що ви будете на блокпостах стояти, охоронятиме міста "очищені", патрулювати ... А на передок кидають!" - обурився "ДНРвець".

Він уточнив, що Пушилін заднім числом вніс редагування в один із "законів", і тепер за відмову воювати мобілізованим загрожує в'язниця від 5 до 12 років.

"Чепушило є*уче, його треба застрелити га**она!" - злився бойовик.

ВІДЕО МІСТЬ НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ! 18+

Раніше Діалог.UA повідомляв, що мобілізація в ОРДЛО вийшла з-під контролю: "Гребуть напівсліпих, одноруких з ДЦП".

Ми також писали, що ЗСУ завдали армії РФ величезних втрат, змусивши Кремль замислитися над мобілізацією студентів з "ЛДНР".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини