19 травня 2022, 09:30

У Пентагоні озвучили нові плани РФ щодо війни в Україні

Росія зменшила масштаби військових дій в Україні, роблячи ставку на вилазку невеликих груп.

У Пентагоні озвучили нові плани РФ щодо війни в Україні

Напередодні у Пентагоні наголосили на тому, що Росія перестала вести наступ в Україні, зосередивши всі свої зусилля на обороні раніше зайнятих українських земель.

Учора, 18 травня, видання Washington Post опублікувало статтю про війну в Україні, посилаючись на дані Пентагону.

В американському військовому відомстві заявили, що окупанти почали діяти невеликими групами по 10-100 осіб, замість 100-200, як було на початку війни.

Якщо раніше російська армія намагалася захопити великими силами великі міста та населені пункти в Україні, то зараз вороги зосередилися на невеликих селах чи на деяких ділянках доріг.

Інформацію підтвердили і у Генштабі ЗСУ, повідомивши, що на Харківщині ворог діє вже не цілими арміями, а окремими ДРГ.

Британська розвідка повідомляє, що російська армія втратила колишній наступальний темп, зосередивши свої зусилля на Донбасі. Окупанти впали морально через великі втрати у перші дні травневих боїв на Донбасі.

Американські військові експерти зазначають, що за місяць боїв на Донбасі російська армія не змогла ніде суттєво просунутися. Американський генерал Скотт Д. Берр'є впевнений, що війна в Україні зайшла "у безвихідь".

Єдина "перемога" РФ - контроль над більшою частиною Маріуполя. При цьому велика заслуга тут не російській армії, а той факт, що захисники "Азовсталі" самі дали добро на евакуацію з міста.

Раніше ми повідомляли, що 18 травня українська авіація змогла завдати удару по скупченню ворожої техніки, знищивши до 20 бронемашин і живої сили противника.

Нагадаємо, український генерал Ягун пророкував Росії вже восени 2022 року великі проблеми, якщо Фінляндія буде членом НАТО.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини