19 травня 2022, 08:00

ЗСУ перейшли у контрнаступ на Донбасі – Арестович

Радник голови ОП Олексій Арестович повідомив останні подробиці великої битви за Донбас.

ЗСУ перейшли у контрнаступ на Донбасі – Арестович

Збройні сили України не лише успішно тримають оборону на Донбасі, відбиваючи численні атаки російських військ, а й здійснюють контрнаступальні операції.

Про це заявив радник глави Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "ФЕЙГІН LIVE".

"Коли 4 квітня почали наступати (російські війська - ред.) там (на Донбасі - ред.), ми не мріяли про жодний контрнаступ, а тепер ми контрнаступаємо", - повідомив співрозмовник.

За словами Арестовича, на Східному фронті зараз спостерігаються взаємні контрнаступальні дії.

"Там зараз відбувається надзвичайно цікава річ: взаємні вклинення, сторони намагаються прикрити фланги, починаємо трохи довертати, йде відчайдушна боротьба за кордони, райони та систему доріг", - додав радник.

За словами експерта, контрнаступальні операції українських військ, у тому числі на складних Сєвєродонецькому та Попаснянському напрямках, показують, що характер перебігу бойових дій радикально змінився на користь ЗСУ.

"Вони до цього тиснули, і ми не мріяли про жодні контрнаступальні дії. Головне, про що ми мріяли, як не потрапити під роздачу артилерії. Це означає, що їхні резерви виснажилися", - пояснив аналітик.

Раніше провал російського наступу на Донбасі визнав експолковник ФСБ і колишній ватажок бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін (Стрілков). За його словами, за місяць бойових дій армії РФ не вдалося досягти жодного суттєвого успіху на фронті.

Нагадаємо, військовий експерт Олег Жданов вважає, що масштабний контрнаступ українських військ розпочнеться у середині чи другій половині червня, якщо Київ отримає достатню кількість озброєння від західних партнерів.

До цього стало відомо, що ЗСУ перейшли до контрнаступальних дій на Ізюмському напрямку, який вважався головним напрямком удару російських військ на Сході.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини