18 травня 2022, 12:18

Кадиров зробив заяву про мобілізацію у Росії: "Забезпечити безпеку нашої держави"

Кадиров заявив, що росіяни повинні самі вирушати на фронт як добровольці.

Кадиров зробив заяву про мобілізацію у Росії: "Забезпечити безпеку нашої держави"

Глава Чечні Рамзан Кадиров відповів на питання щодо можливості проведення мобілізації на території Росії, пов'язаної з військовим вторгненням російської армії на територію України. У відповідь Кадиров заявив, що російська влада не повинна оголошувати мобілізацію, оскільки росіяни зобов'язані самі вирушати на фронт як добровольці.

Кадри публікує телеграм-канал "Україна 365".

"Ніхто не повинен оголошувати про мобілізацію, всі самі повинні мобілізуватися та стати навколо президента і забезпечити безпеку нашої держави", - заявив він.

Військовому вторгненню російських окупаційних військ на територію України Кадиров присвятив значну частину виступу. Він також заявив, що спочатку у Москви "були помилки, трохи недоробки, але зараз 100% ми йдемо за планом" і вже точно "звільнимо Україну".

Користувачі соціальних мереж зазначають, що Кадиров значно змінив риторику більш ніж через 2 місяці після початку російського вторгнення на територію України. На першому етапі війни чеченський глава був одним із найагресивніших спікерів і закликав до захоплення всієї України. У соцмережах припускають, що команда знизити градус риторики могла прийти безпосередньо з Кремля.

Нагадаємо, у Мережі армію Кадирова встигли прозвати "Тік-Ток-військами" через їхню надмірну активність у китайській соцмережі.

Відомо, що чеченські бойовики вивозять із окупованих територій зерно та сільськогосподарську техніку, а також убивають поранених українських захисників у шпиталях.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини