15 травня 2022, 16:23

У Кремлі вже думають про капітуляцію: екскомандувач НАТО Ходжес вказав на першу ознаку

Через два з половиною місяці "спецоперації" у лексиконі російської влади, яка збиралася взяти Київ за три дні, з'явилося таке слово, як "капітуляція".

У Кремлі вже думають про капітуляцію: екскомандувач НАТО Ходжес вказав на першу ознаку

Війна, яку диктатор РФ Володимир Путін розв'язав проти мирної України, триває не за планом Кремля. Про це свідчить нинішня риторика високопоставлених осіб РФ.

Про це у Twitter написав колишній командувач силами НАТО в Європі (2014-2017 роки) американський генерал Бен Ходжес.

Він звернув увагу на гучну заяву посла Росії у США Анатолія Антонова. В інтерв'ю кремлівському пропагандисту Володимиру Соловйову він заявив з приводу "спецоперації": "Ми однозначно у цьому впевнені, принаймні російські дипломати, які працюють тут (у Посольстві РФ у Сполучених Штатах - ред.), такої капітуляції не буде, ніколи не буде".

На думку Ходжеса, нова риторика є доказом, що вище керівництво РФ вже замислюється про такий сценарій.

"Це означає: вони насправді визнають, що це (капітуляція – ред.) реальна можливість", - написав американський генерал.

Заяву Антонова прокоментував впливовий російський Telegram-канал "Малюта Скуратов". Він звернув увагу на те, що слова дипломата не співвідносяться із "лінією партії".

"Яке слово цікаве на горизонті з'явилося… А хіба буває капітуляція у "спецоперації"? Вона може бути успішною чи провальною. Капітуляція - це про війну. Може, настав час називати речі своїми іменами? Вже й дипломати промовляються", - зазначив ресурс.

Вже очевидно, що повномасштабне вторгнення військ РФ в Україну обернулося для Кремля катастрофою. Головним і єдиним планом Москви був блискавичний бліцкриг із захопленням Києва, поваленням законної української влади та заміною їх на проросійських маріонеток.

План посипався вже перші дні агресії. Замість бліцкригу армія РФ отримала повноцінну війну із серйозним противником, до чого виявилася не готова. ЗС РФ не змогли утримати північ України та ганебно втекли. Наразі боротьба йде за схід країни, однак і там у росіян нічого не виходить. Експерти очікують швидкого контрнаступу ЗСУ, який повністю розгромить окупаційні сили РФ.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що грандіозний розгром українцями ЗС РФ під Білогорівкою загрожує Росії громадянською війною: прихильники Z-операції розчаровані у Путіні та його армії.

Ми також писали, що крах другої фази російської "спецоперації" в Україні розлютив сепаратистів окупованого Донбасу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини